Bezpłatna rejestracja

Bezpłatna Rejestracja
Bezpłatne Wystawienie Ogłoszenia
Dostęp do Tysięcy Kontrahentów
Twoje konto
* Wystawione.pl umożliwia bezpłatne zamieszczanie ofert tylko zarejestrowanym użytkownikom, podawanie danych NIE WIĄŻE SIĘ z żadnymi opłatami i jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Dokładamy wszelkich starań by dbać o Państwa bezpieczeństwo podawanych danych, dlatego nie udostępniamy ich osobom bez konta na Wystawione.pl i niezalogowanym.
W przypadku zainteresowania ofertą, skontaktujemy się przez e-mail, ale jeśli podasz numer telefonu, zainteresowana osoba będzie mogła skontaktować się z Tobą bezpośrednio.
Firma
* Podawanie danych firmy jest opcjonalne, aby jeśli wypełnisz poniższe dane, będziesz mógł dodawać ogłoszenia jako firma z VAT 23%.
Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych
Administratorem Danych jest 10Leasing Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (01-142 Warszawa ul. Sokołowska 13/7). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia utrzymania kontaktu i przesyłaniu ofert handlowych, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia kontaktu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
- pole wymagane